CRNO-BELI MANEKENI: Duljajevi amateri DEKLASIRANI u Danskoj! (VIDEO)
Detalj sa utakmice Noršelend - Partizan, Foto: EPA/Martin Sylvest

PLEJ-OF KVALIFIKACIJA ZA LIGU KONFERENCIJA

Objavljeno: 20:47h
Završeno
20:27h

Fudbaleri Partizana doživeli su težak poraz od Noršelenda u prvoj utakmici plej-ofa za Ligu konferencije – 5:0 (2:0).

Partizan je bio očajan tokom cele utakmice, a prava je sreća što nije primio još makar pet golova.

Danski tim je poveo u 11. minutu golom koji je postigao Martin Frese, a zatim je dva gola iz jedanaesteraca postigao Markus Ingvartsen u 42. i 68. minutu. Četvrti gol postigao je Oliver Viladsen u 73. minutu, a konačan rezultat postavio je igrač Partizana Mihajlo Ilić, koji je u 88. minutu postigao autogol.

Revanš meč igra se za sedam dana u Beogradu.

20:24h

90+4' KRAJ UTAKMICE!!!!!!!!! Partizan je u Danskoj doživeo jedan od najtežih poraza u evropskim takmičenjima. Noršelend je deklasirao crno-bele 5:0.

20:22h

90' Drugo poluvreme produženo je četiri minuta.

20:17h

87' GOOOOOOOOLLLLLL!!!!!!! Partizan je ponovo nemoćan, a ovoga puta autogol postigao je Mihajlo Ilić.

20:11h

83' Mats Hansen je izbio sam ispred gola Partizana, ali nije uspeo da pogodi mrežu Jovanovića.

20:10h

81' Još jedna velika šansa za domaći tim, sada je Osman bio u prilici, ali nije uspeo da poveća prednost Noršelenda.

20:02h

72' GOOOOOOLLL!!!!!!!! Noršelend ne popušta, Vilandsen se sada upisao u strelce.

19:57h

68' GOOOOOOOOLLLLLLL!!!!!!! Ingvartsen je ponovo precizan sa bele tačke. Penal je ovoga puta skrivio Šćekić, a domaći tim je ponovo bio nemilosrdan.

19:52h

60' Diomande nije iskoristio šansu da još više uveća prednost svog tima.

19:42h

54' Prvi opasan napad domaćina u nastavku susreta. Sjajno su kombinuvali igrači Noršelenda, ali na kraju nije bilo promene rezultata.

19:37h

48' Prvi pokušaj Partizana u nastavku meča, pokušao je Stojković da ugrozi gol Noršelenda.

19:35h

DRUGO POLUVREME:

46' Nastavljena je utakmica u Danskoj.

19:20h

45+2' Završeno je prvo poluvreme u Danskoj. Partizan gubi 2:0, a kako je odigrao prvih 45 minuta meča može biti srećan što nije još barem toliko golova primio.

19:17h

43' GOOOOOOOOLLLLLLLLL!!!!!! Noršelend vodi 2:0. Rukom je igrao Antić, a sa bele tačke precizan bio Ingvartsen.

19:08h

38' Brza akcija Noršelenda, Jovanović je na kraju morao da interveniše pošto je glavom pokušao jedan igrač danskog tima.