VELIKI PRIJATELJI: Džeko zagrlio Tadića, čule su se i psovke na srpkom jeziku! (VIDEO)
Dušan Tadić i Edin Džeko, Foto: Printscreen/Instagram/amra.ed.dzeko

ISKRENO

Navijači Fenerbahčea se nadaju da će ovaj tandem i u nastavku sezone biti ubojit po protivničke odbrane

Objavljeno: 16:11h

Fenerbahče je juče bez većih problema slavio na gostovanju kod Samsunspora rezultatom 2:0, a sjajnu partiju i u ovom meču pružili su Edin Džeko i Dušan Tadić.

Napadač reprezentacije Bosne i Hercegovine bio je strelac prvog gola za svoj tim, dok je kapiten Srbije takođe bio solidan iako nije postigao pogodak ili upisao asistenciju.

Nakon utakmice Edin Džeko je zagrlio Dušana Tadića, kojem se potom požalio na stanje terena stadiona u Samsunu.

- A brate, je*i ga, malo je teži teren bio - rekao je "Dijamant" doskorašnjoj zvezdi holandskog Ajaksa.

Poznato je kako su njih dvojica veliki prijatelji još od ranije, a navijači Fenera se nadaju da će ovaj tandem i u nastavku sezone biti ubojit po protivničke odbrane.

Inače, Džeko je postigao svoj treći ligaški pogodak i peti ukupno od dolaska u istanbulski klub.

Tadić je na šest nastupa zabeležio tri gola i dve asistencije, a zajedno su Fener doveli do plej-ofa za Ligu konferencija i dvomeč sa holandskim Tventeom.

Fenerbahče je nakon nove pobede jedini klub sa maksimalnim učinkom u turskoj Superligi nakon dva odigrana kola.

00:25

Auuuu, koliko u svetu cene kapitena Srbije: Dušan Tadić u odabranom drustvu u Dohi