PENAL ODLUČIO SUSRET: Arsenal IZGRŽAO sa igračem manje, morao grčevito da se brani! (FOTO)
Detalj sa utakmice Kristal Palas - Arsenal, Foto: Adrian DENNIS / AFP / Profimedia

PREMIJER LIGA, 2. KOLO

Jedini gol na meču postigao je Martin Odegard

Objavljeno: 23:21h

Fudbaleri Arsenala pobedili su na gostujućem terenu u londonskom derbiju Kristal Palas sa 1:0, u utakmici drugog kola Premijer lige.

Jedini gol na meču postigao je Martin Odegard iz jedanaesterca u 59. minutu susreta.

Penal je dosuđen pošto je golman Kristal Palasa Sem Džonston oborio u šesnaestercu igrača Arsenala Edija Nketiju.

Arsenal je od 67. minuta igrao sa desetoricom, nakon što je u razmaku od sedam minuta dva žuta kartona dobio Takehiro Tomijasu.

U trećem kolu Arsenal će dočekati Fulam, a Kristal Palas će igrati na gostujućem terenu protiv Brentforda.