Podmornica ponovo ispaljuje smrtonosna torpeda! (VIDEO)

Primera, 31.KOLO

U derbiju je stradao Atletik Bilbao, i to ne malim rezultatom

Viljareal je izašao iz krize rezultata. Savladan je Atletik Bilbao – 3:1, i tako je održana nada za mesto koje vodi u Ligu šampiona, iako mala.

Rastrčali su se igrači Viljareala na svom bunjištu i već u 17.minutu došli do prednosti preko Ruiza. Izjednačio je Laporte samo tri minuta kasnije, ali je nastavak protekao u znaku jednog tima – domaćeg.

Viljareal je poveo u najboljem mogućem trenutku. Reprezentativac Konga Bakambu je prihvatio pas Sorinana i izvršio laganu egzekuciju. Već tada se naslućivao pobednik. Potvrda je stigla posle pogotka Adriana.

Gostima nije pomogla činjenica da su od 74.minuta imali igrača više, pošto je isključen Ruiz.