BELINGEM NEZAUSTAVLJIV: Englez sa dva nova gola doneo preokret i pobedu Realu!
Džud Belingem, Foto: Irina R. Hipolito / Zuma Press / Profimedia

DOMINIRA

Fudbaleri Real Madrida se sa nezgodnog gostovanja vraćaju sa maksimalna tri boda.

Fudbaleri Real Madrida savladali su Almeriju u gostima u okviru 2. kola Primere rezultatom 3:1.

Madriđani posle dva kola imaju maksimalan učinak od šest osvojenih bodova, dok je Almerija poslednja na tabeli bez ijednog osvojenog boda.

Domaćin je poveo već u 3. minutu pogotkom Serhija Aribasa.

Ipak, već u 19. minutu raspucani Džud Belingem postiže novi gol u dresu Reala i donosi Madriđanima izjednačenje.

U petom minutu nadoknade prvog dela igre VAR je poništio gol Tonija Krosa zbog faula.

To nije obeshrabilo Real, koji u nastavku postiže dva nova gola. U 60. minutu nezaustaljivi Belingem postiže drugi gol na meču, a konačnih 3:1 postavio je Vinisijus Žunior u 73. na asistenciju dvostrukog strelca iz Engleske.

Real Madrid u narednom kolu gostuje Selti iz Viga, dok će Almerija posle dva meča kod kuće na gostovanje Kadizu.

Standings provided by Sofascore

00:43

NESTVARNA ZVEZDA DEMOLIRALA FJORENTINU ZA POLUVREME: Marakana videla ATOMSKI FUDBAL crveno-belih, Delije u potpunom TRANSU