OLIMPIJAKOS U 96. MINUTU ZAKAZAO DVOMEČ SA ČUKARIČKIM! Aleksandropulos utišao Genk (VIDEO)
Detalj sa utakmice Genka i Olimpijakosa, Foto: Ts / Panoramic / Profimedia

KVALIFIKACIJE ZA LE

Objavljeno: 09:07h

Fudbaleri Čukaričkog saznali su protivnika u plej-ofu za ulazak u Ligu Evrope i to posle lude završnice u Belgiji.

Olimpijakos je došao u Genk sa prednošću od 1:0, a u revanšu je gubio 1:0 golom napadača Džozepa Pencil iz ponovljenog penala u 29. minutu.

Zanimljivo, isti fudbaler dobio je crveni karton u 65. minutu, a šok za domaćina usledio je u šestom minutu nadoknade vremena.

Rezervista Sotiris Aleksandorpulos sjajnim udarcem sa distance zakazao je duel sa izabranicima novog trenera Igora Matića.

Prva utakmica igraće se 24. avgusta u Pireju, a sedam dana kasnije sledi susret u Leskovcu.