DOBAR START SEZONE ZA ATLETIKO MADRID: Depajev fenomenalan gol pokrenuo Simeoneov tim ka trijumfu! (FOTO)
Detalj sa utakmice Atletiko Madrid - Granada, Foto: Pressinphoto / Shutterstock Editorial / Profimedia

ŠPANSKO PRVENSTVO, PRVO KOLO

Rezultat je na kraju bio 3:1 za ekipu iz glavnog grada Španije

Objavljeno: 01:36h

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su na svom terenu Granadu sa 3:1, u utakmici prvog kola španskog prvenstva.

Atletiko je poveo golom koji je Alvaro Morata postigao u četvrtom minutu nadoknade prvog poluvremena, a izjednačio je Samu u 62. minutu.

Novu prednost Atletiku doneo je Memfis Depaj u 67. minutu, a konačan rezultat postavio je Markos Ljorente u osmom minutu nadoknade.

U drugom meču koji je odigran u ponedeljam Kadis je na svom terenu savladao Alaves sa 1:0, a jedini gol postigao je Fede San Emeterio u sedmom minutu meča.