ARSENAL BIO NA 2:0, ALI STRAHOVAO NA KRAJU! Emirejtes preživeo "šumare" (VIDEO/FOTO)
Strelci - Edvard Nketija i Bukajo Saka, Foto: Adam Davy / PA Images / Profimedia

PREMIJER LIGA, 1. KOLO

"Tobdžije" su imale dva gola prednosti na kraju prvog poluvremena

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su Barnli sa 3:0 na gostovanju u petak u prvom kolu Premijer lige i tako uspešno krenuli u odbranu titule.

Trijumf je upisao i vicešampion Arsenal pošto je na svom Emirejtesu savladao Notingem Forest sa 2:1.

Detalj sa utakmice Notingem Foresta i ArsenalaKod
Detalj sa utakmice Notingem Foresta i ArsenalaKodfoto: Adam Davy / PA Images / Profimedia

"Tobdžije" su imale dva gola prednosti na kraju prvog poluvremena golovima Edvarda Nketije u 26. i Bukaja Sake u 32. minutu.

"Šumari" su do počasnog slavlja stigli pogotkom Taiva Avonijia u 82. minutu.

Arsenal u narednom kolu, 21. avgusta od 21 čas gostuje Kristal palasu, dok Notingem Forest tri dana ranije od 20.45 dočekuje Šefild junajted.

Пласман обезедио Sofascore

00:43

NESTVARNA ZVEZDA DEMOLIRALA FJORENTINU ZA POLUVREME: Marakana videla ATOMSKI FUDBAL crveno-belih, Delije u potpunom TRANSU