NIKAD JAČE POLUFINALE KUPA! Zvezda i Mladost opravdali očekivanja, goleada na Marakani, šampion ide dalje! (VIDEO)

Kup Srbije, četvrtfinale!

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog...
Objavljeno: 08:50h

Crvena zvezda je, pored Partizana, Čukaričkog i Voše, u polufinalu Kupa Srbije.

Tamo se plasirala pobedom nad Mladosti iz Lučana od 4:2, opravdavši očekivanja javnosti, koja se nadala da će i na ovom meču videti goleadu (kao i na skoro svim na kojim su se sastala ova dva tima).

Iako u drugom poluvremenu nije bilo preterano uzbuđenja, u drugom smo uživali u predstavi, i to ponajviše zahvaljujući šoku koji se dogodio pred sam odlazak na poluvreme.

OVO ĆE ODJEKNUTI SRPSKIM FUDBALOM! Trener Voždovca besan kao ris posle poraza od Partizana! (VIDEO)

Mladost je povela u 45. minutu golom Milosavljevića na asistenciju Andrića.

No, čim je počeo drugi deo, počeo je i blickrig srpskog šampiona. Kanga u 46, Milić u 52, Boaći u 58, kao i Luković u 63. minutu doneli su totalni preokret, da bi sa bele tačke Milan Bojović samo smanjio na 4:2 za domaću ekipu.

Ovo je sporna situacija koja je prelomila meč Voždovac - Partizan i zbog koje domaći igrači BESNELI na sudiju! (VIDEO)

U međuvremenu, tačnije, posle Milićevog gola, crveni karton je dobio Andrić, pa je od tada Mladost morala da igra sa desetoricom na terenu.

Sva dešavanja sa ovog meča ste pratili uz naš dobro poznati lajv-blog...