VLAHOVIĆ SE IGRAO S NJIMA K'O SA DECOM! Što i jesu... Dušan dao dva gola iz dva prekida, Juve slavio 8:0! (VIDEO)
Dušan Vlahović posle drugog gola, Foto: Printscreen/Twitter/Juventus

odradio svoj posao

Vlahović je realizovao penal u 16. minutu pa srećno pogodio iz slobodnog udarca

Dušan Vlahović je postigao dva gola za Juventus protiv - Juventusa. Naime, velikan iz Torina je na "Alijanc stadionu" organizovao pripremni meč svog prvog tima i omladinaca i rezultat je bio 8:0 za seniore.

Vlahović je realizovao penal u 16. minutu pa srećno pogodio iz slobodnog udarca, uz odbitak, u 32. minutu. Zamenjen je već u 38. kada je trener Masimilijano Alegri izveo većinu prvotimaca.

Dvostruki strelci uz Vlahovića bili su još Moaz Kean i Kajo Žorži. Po gol su dali Arkadijuš Milik i Dan Hajsen.