Ovo je sporna situacija koja je prelomila meč Voždovac - Partizan i zbog koje domaći igrači BESNELI na sudiju! (VIDEO)

sami procenite

Golu Uroša Đurđevića prethodila je sumnjiva situacija, zbog koje su igrači Voždovca posle meča besneli na sudiju Dragana Čolovića
Objavljeno: 15:15h

Fudbaleri Partizana posle mnogo muka uspeli su da se plasiraju u polufinale Kupa Srbije!

Crno-beli su posle preokreta pobedili Voždovac rezultatom 2:1 na krovu tržnog centra Stadion!

Izabranici Marka Nikolića gubili su sve do 80. minuta kada je Uroš Đurđević doneo izjednačenje Partizanu.

Deset minuta nakon toga Leonardo je postigao gol i odveo crno-bele u polufinale.