Žan Filip Kraso, Foto: Starsport

očekivano ili ne?

Već postigao 4 gola na dva meča

Objavljeno: 12:51h

Fudbaleri Crvene zvezde su na sjajan način započeli odbranu titule, a u dva meča su postigli čak devet golova.

Za najveći broj pogodaka je što direktno, što posredno bio zaslužan Žan Filip Kraso koji je proglašen za najboljeg igrača 2. kola, nakon što je taj epitet poneo na premijeri u prvenstvu.

Kraso je bio strelac dva gola u pokeru crveno-belih na Marakani protiv Napretka.

Bukari i Kraso
Bukari i Krasofoto: Starsport

Prvo je mrežu rivala naleo sa bele tačke već u 5. minutu, dok je izvanrednom asistencijom za Bukarija obavio značajan deo posla i kod drugog gola. Isti tandem bio je efektan i u drugom poluvremenu kada je fudbaler iz Gane uposlio Krasoa, a reprezentativac Obale Slonovače drugim golom na utakmici ujedno je postavio čonačni rezultat (4:0) i učvrstio se na vrhu liste strelaca.

Fudbaler koji je pojačao crveno-bele sa četiri gola u dva kola najefikasniji je akter Superlige posle dva kola, ispred Osmana Bukarija i Saldanje koji su po dva puta tresli mreže rivala.

00:35

Hibridni teren i novi mediko blok na Marakani: Crvena zvezda u novu sezonu ulazi spremna za sva iskušenja