TANDEM SNOVA ODVEO PARTIZAN U POLUFINALE! Voždovac je imao 1:0 i neverovatne šanse... ali... (FOTO) (VIDEO)

kup srbije

Sve informacije vezane za ovu utakmicu mogli ste da pratite na našem lajv-blogu
Objavljeno: 15:13h

Kraj utakmice!

90. minut - GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL!!! LEONARDO DONOSI PREOKRET!

89.minut - Nebojša Kosović je promašio pobedu crno-belih!

79. minut - GOOOOOOOOOOLLLLLLLL!!! Uroš Đurđević! Nakon što je sudija dosudio indirekt u kaznenom prostoru Voždovca, napadač crno-belih je postigao gol!

70. minut - PONOVO PROMAŠAJ DEJANA GEORGIJEVIĆA! Nakon što je izlomio Milenkovića, Kljajić mu je skinuo zicer!

64. minut - Kakva šansa za Partizan! Šutirao je Ostojić glavom, ali nestvarna intervencija Popovića!

60.minut - OGROMAN PROMAŠAJ DEJANA GEORGIJEVIĆA! Iskoristio je grešku Evertona, izašao sam sa Kljajićem, ali je šutirao pored gola!

50. minut - Crno-beli su videli da je "vrag odneo šalu", pa su mnogo agresivnije ušli u drugi deo.