TANDEM SNOVA ODVEO PARTIZAN U POLUFINALE! Voždovac je imao 1:0 i neverovatne šanse... ali... (FOTO) (VIDEO)

kup srbije

Sve informacije vezane za ovu utakmicu mogli ste da pratite na našem lajv-blogu
Objavljeno: 15:13h

Fudbaleri Partizana posle mnogo muka uspeli su da se plasiraju u polufinale Kupa Srbije!

Crno-beli su posle preokreta pobedili Voždovac rezultatom 2:1 na krovu tržnog centra Stadion!

Pobedu ekipi iz Humske doneli su Uroš Đurđević i Leonardo iako su "zmajevi" vodili na poluvremenu golom Srećkovića!

Đurđević je protiv Voždovca napravio neviđenu GLUPOST i tako naneo veliku štetu Partizanu! (VIDEO)

Od samog starta utakmice videlo se da je Voždovac izašao sa namerom da igra otvoreno i da proba da se nadmeće sa jačim rivalom.

U prvih 45 minuta videli smo nekoliko prilike na obe strane, a najbolju je iskoristio Srećković u 43. minutu kada je savladao Kljajića.

PANIKA U PARTIZANU I MEĐU GROBARIMA! Nikolić ima bogatu ponudu iz inostranstva, a za sve je kriv jedan Srbin!

Pored toga treba istaći i veliku glupost Uroša Đurđevića iz 25. minutu, kada se aktivirao iz ofsajda i tako sprečio Bojana Ostojića da postigne pogodak.

Ovo je sporna situacija koja je prelomila meč Voždovac - Partizan i zbog koje su igrači domaćih BESNELI na sudiju! (VIDEO)

Nastavak igre doneo je agresivniji Partizan, ali i još dosta šansi za Voždovac! Dejan Georgijević je dva puta izlazio jedan na jedan sa Kljajićem, ali oba puta nije bio precizan.

Kazna za promašaje je stigla u 79. minutu kada je Uroš Đurđević dao gol posle indirekta koji je dosuđen u kaznenom prostoru Voždovca, da bi Leonardo u samom finišu doneo pobedu crno-belima!