SALDANJA I MENIG REŠILI DERBI! Partizan u drugom poluvremenu osvojio Novi Sad (VIDEO)
Slavlje fudbalera Partizana, Foto: Starsport©

SUPERLIGA SRBIJE, 2. KOLO

Crno-beli protiv Vojvodine ostvarili prvi trijumf u novoj sezoni nacionalnog prvenstva

Objavljeno: 21:00h

Fudbaleri Partizana pobedili su Vojvodinu sa 2:0 na stadionu "Karađorđe" u derbiju drugog kola Superlige Srbije.

U prvom poluvremenu u Novom Sadu nije bilo golova, a crno-beli su poveli u 47. minutu pogotkom Mateusa Saldanje.

Izabranici Igora Duljaja prelomili su meč u 72. minutu kada se dogodila magija Kvinsija Meniga.

"Parni valjak" je ostvario prvi trijumf u novoj sezoni nacionalnog prvenstva, dok "lale" ne znaju za slavlje pošto su poražene od Crvene zvezde sa 5:0.

U narednom kolu, Partizan u subotu dočekuje niški Radnički, dok Vojvodina istog dana gostuje Napretku u Kruševcu.