ARSENAL BIO "NA KONOPCIMA" PROTIV SITIJA I OSVOJIO TROFEJ: Gol u 11. minutu nadoknade i pobeda na penale!(VIDEO)
Fudbaleri Arsenala sa trofejem Komjuniti šilda, Foto: JUSTIN TALLIS / AFP / Profimedia

KOMJUNITI ŠILD

Objavljeno: 07:05h

Fudbaleri Arsenala osvojili su Komjuniti šild pošto su pobedili Mančester siti posle penala sa 4:1 na Vembliju, dok je u regularnom toku bilo 1:1.

Kol Palmer je u 64. minutu zamenio Erlinga Holanda, a već u 78. minutu doveo je "građane" u vođstvo posle asistencije Kevina de Brujnea.

Kada se činilo da će izabranici Pepa Gvardiole slaviti, usledio je šok u 11. minutu nadoknade i izjednačujući pogodak Leandra Trosara.

Pri izvođenju jedanaesteraca Kevin de Brujne pogodio je prečku, dok je Aron Ramsdejl odbranio udarac Rodrija.

Izabranici Mikela Artete su do 17. trofeja u Komjuniti šildu stigli kada je Fabio Vijeira realizovao poslednji udarac sa bele tačke.

00:43

NESTVARNA ZVEZDA DEMOLIRALA FJORENTINU ZA POLUVREME: Marakana videla ATOMSKI FUDBAL crveno-belih, Delije u potpunom TRANSU