MESI REŠETA U AMERICI: Leo sa 2 voleja razbio Siti! (VIDEO)
Lionel Mesi, Foto: EPA/Cristobal Herrera Ushkevich

uživa

Lionel Mesi se skroz opustio nakon nodlaska iz Pari Sen Žermena i blista u dresu Intera iz Majamija.

Slavni Argentinac je i na trećem meču za tim sa Floride bio strelac, i to dva gola, u pobedi nad Orlando Sitijem 3:1.

Oba gola je postigao udarcem iz voleja, prvi levom a drugi desnom nogom.

Inter je poveo već u sedmom minutu kada je utrčalog Mesija fino u srcu šesnaesterca pronašao Robert Tejlor a Leo primio loptu grudima pa levicom pogodio mrežu.

U 72. minutu Hozef Martines je na sličan način primio loptu, ali je nesebično prosledio do Mesija koji je ovoga puta slabijom, desnom nogom matirao golmana Orlanda.

Argentinac na tri utakmice za Inter Majami ima već pet golova i jednu asistenciju.

Inter se tako plasirao u četvrtfinale KONKAKAF Kupa liga gde će igrati sa još jednim rivalom iz MLS lige – Dalasom.