U ZVEZDI SE 'PITAJU DA LI IM JE I DALJE POTREBAN': Emanuel Late Lat dao 3 gola za Atalantu!
Emanuel Late Lat, Foto: Eibner-Pressefoto/Grant Hubbs / imago sportfotodienst / Profimedia

opet se nameće

Late Lat je na prvoj utakmici za klub iz Bergama po povratku sa pozajmice dao het-trik

Crvena zvezda je svojim navijačima priredila uživanje kakvo nisu ni sanjali u prvoj utakmici na svom stadionu pred novu sezonu, u novim dresovima i sa novim trenerom.

Šampion Srbije je zgromio Fjorentinu za manje od pola sata, a trener Barak Bahar je na konferenciji posle meča najavio da će razgovarati sa generalnim direktorom Zvezdanom Terzićem oko još pojačanja.

Nije tajna da mu je odavno želja Emanuel Late Lat, iz Zvezde su nedavno otkrili da je zapelo u pregovorima igračevog agenta i Atalante, ali da je napadač iz Obale Slonovače voljan da obavi transfer. Međutim, Terzić je potom najavio da možda sada nije neophodan...

U međuvremenu, Late Lat je na prvoj utakmici za klub iz Bergama po povratku sa pozajmice Sankt Galenu dao het-trik!

Otvorio je u 17. minutu goleadu Atalante protiv Pro Verćelija, gde je "Boginja" slavila na kraju sa 6:0. Late Lat je kasnije pogađao i u 43. minutu, kao i na samom startu drugog poluvremena u 46. minutu.