ZVEZDA POKAZALA MOĆ PROTIV TSC: Lagana trojka, Baharova četa nepobediva
Fudbaleri Crvene zvezde, Foto: Starsport

crveno-bela mašina

Baharova četa nepobediva na pripremama

Objavljeno: 22:03h

Fudbaleri Crvene zvezde su ubedljivo slavili protiv ekipe TSC-a sa 3:0, u okviru prijateljskog meča na "Marakani".

Zbog pomeranja početka Superlige Srbije, šampion i vicešampion su odlučili da imaju jaku proveru pred start sezone.

Crveno-beli su ušli ofanzivno u meč, što im se isplatilo već u 9. minutu. Sjajno je Bukari probio po desnoj strani, a potom asistirao Mirku Ivaniću za vođstvo 1:0.

Olajinka povećava prednost Zvezde u 27. minutu nakon što je sjajno reagovao posle Ivanićevog šuta. Nastavila je četa Baraka Bahara da ređa šanse, ali se na poluvreme otišlo sa rezultatom 2:0.

Zvezda - TSC
Zvezda - TSCfoto: Starsport

Na treći gol Zvezde se čekalo do 60. minuta kada se Kraso upisao u listu strelaca. Mitrović je odradio sav posao i poslao mu pravovremenu loptu, što je novajlija iskoristio.

Crveno-bele za četiri dana na istom mestu očekuje susret sa Fiorentinom, ali će za razliku od današnjeg meča biti publike na tribinama.

Podsetimo, Baharova Zvezda je nepobediva na pripremama i ima 6/6.

00:35

Hibridni teren i novi mediko blok na Marakani: Crvena zvezda u novu sezonu ulazi spremna za sva iskušenja