SEVERINA REŠETAO KAO RASNI STRELAC: Partizan rutinski pobedio dželata!
Ksander Severina, Foto: Starsport

DOMINIRAO

Fudbaleri Partizana ubedljivi protiv svog dželata iz prošle sezone

Objavljeno: 19:49h

Fudbaleri Partizana savladali su u prijateljskom meču zatvorenom za javnost Mladost GAT rezultatom

Crno-beli su se tako revanširali rivalu za težak poraz od 4:0 u prošloj sezoni Superlige Srbije.

Ono što može da raduje navijače Partizana jeste sjajna partija novog pojačanja Ksandera Severine.

On je u prvom poluvremenu postigao dva gola i otvorio put ka pobedi Parnom valjku.

Fudbaleri Partizana
Fudbaleri Partizanafoto: Starsport

Igrao se 9. minut kada je Severina postigao prvi gol i doneo prednost crno-belima. Uspeli su gosti nedugo potom da izjednače pogotkom Kokanovića.

Do kraja poluvremena Partizan stiže do još dva gola. Severina je u 35. pogodio za 2:1, a pet minuta kasnije put do mreže pronašao je i Kristijan Belić.

U drugom poluvremenu golova nije bilo, pa su crno-beli odneli pobedu.