Čerčesov, Foto: EPA/Dimitar Dilkoff

šok

Ferencavaroš se obrukao kao nikad

Objavljeno: 22:50h

Fudbaleri Ferencvaroša su doživeli blamažu na svom terenu, pošto su poraženi od ekipe Klaksvik sa Farskih Ostrva sa 3:0, u okviru revanša prvog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

U prvom meču je bilo 0:0, a ceh je platio trener mađarskog kluba.

Klaksvik je poveo već u osmom minutu preko Frederiksberga, koji je 24 minuta kasnije i duplirao prednost. Do poluvremena je Kasi i triplirao, čime je i zapečatio sudbinu ekipe iz Budimpešte.

Bivši trener Ferencvaroša
Bivši trener Ferencvarošafoto: AP

Koliko je Mađare poraz zaboleo u ovom trenutku govori i to da je trener Stanislav Čerčešov dobio momentalni otkaz odmah nakon utakmice, o čemu je javnost obavetsio vlasnik Gabor Kubatov.

- Rezultat mojeg privatnog razgovora sa Stanislavom Čerčesovim je da više nećemo sarađivati - napisao je Kurbatov na društvenim mrežama.