PARTIZANOVA PETARDA! Crno-beli proigrali protiv trećeligaša u drugom poluvremenu (VIDEO/FOTO)
Slavlje fudbalera Partizana posle jednog od golova, Foto: FK Partizan/Sandić foto

PRIJATELJSKA UTAKMICA

Terzić bio precizan dvaput, a po jednom Trifunović, Aleksić i Natho

Objavljeno: 21:05h

Fudbaleri Partizana pobedili su sa ubedljivih 5:0 slovenačkog trećeligaša Pesnicu u prvoj pripremnoj utakmici.

Prvo poluvreme završeno je bez golova u mariborskom Pohorju, a sve je ostalo u senci teške povrede Janka Jevremovića u 32. minutu.

Izlazak sa terena Janka Jevremovića
Izlazak sa terena Janka Jevremovićafoto: FK Partizan/Sandić foto

Zanimljivo da je mladi krilni napadač imao najbolju šansu u prvom poluvremenu kada je u 11. minutu pogodio stativu.

Bibars Natho je ulaskom u igru unapredio značajno igru, a prvi gol videli smo u 53. minutu kada je pogodio Nemanja Trifunović.

Četiri minuta kasnije precizan je bio Milan Aleksić, a na ovom meču smo možda i saznali ko će biti novi kapiten crno-belih.

Nikola Terzić koji je zamenio povređenog Janka Jevremovića povećao je na 3:0 u 60. minutu.

U 73. minutu Nemanja Trifunović iznudio je jedanaesterac, a precizan sa penala bio je Bibars Natho.

Petardu je drugim slavljem potvrdio Nikola Terzić u 82. minutu.

Startnih 11 Partizana: Popović, Filipović, Ilić, Marković, Antić, Belić, Mirčetić, Petković, Menig, Jevremović, Baždar.

Klupa: Stevanović, Ilić, Saničanin , Živković, Šehović, Stjepanović, Trifunović, Pantić, Natho, Terzić, Aleksić.