RAD SMENIO MILINKOVIĆA? Nova bruka Partizana u Humskoj! (FOTO) (VIDEO)

SUPERLIGA, 6. KOLO

Crno-beli nisu uspeli da slome otpor "Građevinara" s Banjice
Objavljeno: 23:21h

Fudbaleri Partizana remizirali su u meču zaostalog šestog kola Superlige Srbije protiv Rada - 1:1, nakon čega je tabela kompletirana pred naredno, 11. kolo. Crno-beli snažnije su ušli u meč i već u 11. minutu ozbiljno pripretili preko Oumarua koji je amaterski reagovao u dobroj poziciji za gol. Dominirao je Partizan tokom prvog dela igre, ali su gosti prvi stigli do gola, kada je Nemanja Vidić u 20. minutu posle greške odbrane nakon kornera dobro reagovao. Ipak, domaćin je već u sledećem napadu, u 22. minutu, poravnao rezultat, a strelac je nakon odbijenog centaršuta bio Božinov. MILINKOVIĆ: Neverovatno je koliko nas neće! Drugo poluvreme donelo je sličan raspored snaga. Partizan je opet silovito krenuo, imao prečku preko Božinova, dobru šansu Andrije Živkovića na samom kraju meča, ali lopta nije htela u gol. Gosti su pretili iz polukontri i kontri, ali očigledan je bio nedostatak snage da se uradi nešto više. U svakom slučaju, "Građevinari" zadovoljni napuštaju stadion u Humskoj, dok crno-belima ostaje da se dobrano preispitaju o proteklim partijama.

Zoran Milinković
UPRAVA NAPOLJE: Grmelo je Humskom posle remija sa Radom! (VIDEO) Nakon ovog meča Partizan na tabeli zauzima treće mesto, a za Crvenom zaostaje čak devet bodova. Pored toga, vrlo verovatno je da je Zoran Milinković poslednji put predvodio Partizan sa klupe. Partizan: Ž. Živković - Vulićević, Ostojić, Fabrisio, Subić - Jevtović (od 58. Ninković), Brašanac, Babović - A. Živković, Oumaru (od 71. Ilić), Božinov (od 62. Šaponjić) Rad: Budaković - Prljević, Maraš, Đurić (od 27. Vico), Obradović - Vidić (od 46. Kolarević), Trninić - Denić. Veselinović, Nenadović - Arsenijević (od 70. Lutovac).
Superliga Srbije Partizan - Rad 1:1 (Božinov 22 - Vidić 21) Jagodina - Vojvodina 19.00 (Ivanović 20 - Paločević 18) Tabela: Crvena zvezda 26, Javor 20, Partizan 17, Vojvodina 17, Čukarički 15, Borac 15, Radnički Niš 15, Novi Pazar 15, Rad 13, Spartak 11, Voždovac 10, Metalac 10, Mladost Lučani 10, Radnik Surduca 7, Jagodina 7, OFK Beograd 6. TOK MEČA:

KRAJ MEČA! 90+5. minut
90. minut 88. minut Andrija Živković 81. minut
77. minut Na istoku je osvanuo transparent "Dalje ruke od Babinja. Stefan Babović 10". 70. minut Oumarua
prečku
46. minut - Počelo je drugo poluvreme!
45. minut - Završeno je prvo poluvreme! 41. minut
29. minut
22. minut GOOOL! Valeri Božinov
20. minut GOOOL! Nemanja Vidić
11. minut Velika šansa za Partizan Interesantno je da je pred sam početak meča intonirana himna Srbije, što je prvi takav slučaj ove sezone na utakmicama fudbalera Partizana koje igraju na svom terenu. 6. minut 1. minut - Utakmica je počela!