PENAL KOJI JE BIO MNOGO VREDAN: Leće u 11. minutu nadoknade obezbedio opstanak! (FOTO)
Detalj sa utakmice Monca - Leće, Foto: EPA/Roberto Bregani

serija a, 37. kolo

Napoli odigrao samo nerešeno protiv Bolonje

Objavljeno: 18:04h

Fudbaleri Lećea pobedili su na gostujućem terenu Moncu sa 1:0, u utakmici pretposlednjeg 37. kola Serije A i izborili opstanak u ligi.

Jedini gol postigao je Lorenco Kolombo u 11. minutu nadoknade vremena iz jedanaesterca.

Pre toga Monca je mogla da povede, ali je Kristijan Gjutker u 84. minutu promašio jedanaesterac.

Fudbaleri Bolonje odigrali su na svom terenu nerešeno 2:2 protiv novog šampiona Napolija.

Napoli je poveo golovima dvostrukog strelca Viktora Osimena u 14. i 54. minutu, a domaći su izjednačili golovima Luisa Fergusona u 63. i Lorenca De Silvestrija u 84. minutu.