LALATOVIĆ ISPAO! Četiri kluba će se boriti za opstanak u poslednjem kolu (VIDEO)
Nenad Lalatović, Foto: Starsport©

SUPERLIGA SRBIJE, PLEJ-AUT

Rundu pre kraja, Novosađani imaju 30 bodova, četiri manje od Radnika

Objavljeno: 23:55h

Fudbaleri Mladosti GAT remizirali su bez golova sa kruševačkim Napretkom u Novom Sadu i tako izgubili svaku šansu da opstanu u Superligi Srbije.

Kolo pre kraja, izabranici Nenada Lalatovića u plej-autu imaju 30 bodova, četiri manje od Radnika.

Surduličani su pobedili Kolubaru kod kuće 2:1 i tako se izjednačili sa Javorom.

Radnik je poveo golom Radulovića iz penala u 16. minutu, a izjednačio je Sadiković u 27, dok je heroj iz penala bio Kunić u 47. minutu.

Ivanjičani su poraženi od lučanske Mladosti golom Jojića u 83. minutu.

Opstanak je u pitanje doveo niški Radnički neuspehom na Čairu protiv subotičkog Spartaka od 1:0.

Heroj "plavih golubova" bio je Hrstić u 14. minutu iz odbitka posle promašenog penala, a Stojanović je kod "meraklija" dobio crveni karton u 43. minutu.

U poslednjem kolu Napredak dočekuje Javor u Kruševcu, Radnik putuje u Suboticu kod Spartaka.

Kolubara čeka Radnički u Lazarevcu, a dve Mladosti sastaju se u Lučanima.

Pored Lalatovićevog tima, ispašće još jedna ekipa, a 13. i 14. idu u baraž sa trećeplasiranim i četvroplasiranim iz Prve lige Srbije.

04:24

BEZ DLAKE NA JEZIKU O NIKOLI LAZETIĆU: On je za mene NEBITAN, bahat je i PREPOTENTAN! Po poštenju, nije mi ni do kolena!