ZVEZDINA ŽELJA DAJE GOLOVE KAO NA TRACI! Prvo ponizio velikana sa dva komada, pa pogodio na gostovanju (VIDEO/FOTO)
Fudbaleri Crvene zvezde, Foto: Starsport©

DOLAZI NA MARAKANU?

Ove sezone u svim takmičenjima odigrao 32 utakmice, postigao 13 golova uz tri asistencije, a 11 pogodaka je bilo u ligi

Objavljeno: 12:53h

U subotu smo vam preneli informaciju da je Barak Bahar, novi trener Crvene zvezde odlučio da vrati reprezentativca Srbije na Marakanu.

Ipak, glavni zadatak izraelskog stručnjaka biće pronaleženje napadača za grupnu fazu Lige šampiona.

Barak Bahar
Barak Baharfoto: Starsport©

Kao prva opcija izdvaja se Emanuel Late Lat (24), pozajmljeni špic Atalante u redovima Sent Galena.

Posle ubedljive pobede nad Bazelom (6:1) kod kuće i dva gola, momak iz Obale Slonovače bio je strelac u remiju (1:1) sa Lucernom u gostima.

Lat je pogodio u četvrtom minutu nadoknade prvog poluvremena glavom posle centaršuta sa desnog boka.

Emanuel je u 74. minutu mogao da donese preokret, ali je u 74. minutu zaustavljen u kontri kada ga je faulirao Denis Simani.

Uspeo je Late da se digne i uputi udarac, ali je izgubio ravnotežu i golman Vasa Vasić je bio siguran, dok je štoper Lucerna dobio crveni karton.

Lat je ove sezone u svim takmičenjima odigrao 32 utakmice, postigao 13 golova uz tri asistencije, a 11 pogodaka je bilo u ligi.

Emanuel Late Lat slavi gol
Emanuel Late Lat slavi golfoto: Daniela Porcelli/SPP-JP / Shutterstock Editorial / Profimedia

Osim Emanuela na radaru je Mateo Kasijera (26) iz Zenita, a čeka se rasplet oko potencijalnog odlaska Aleksandra Pešića i otkupa Marka Rakonjca.

00:17

SJAJNA ATMOSFERA NA MARAKANI: Sve je spremno za SPEKTAKL, Delije napunile stadion!