MILAN JEDVA SPREČIO VELIKU BRUKU: Inter se poigravao na gostovanju u Veroni! (FOTO)
Detalj sa utakmice Verona - Inter, Foto: Ettore Griffoni / Zuma Press / Profimedia

zanimljivi rezultati

Monca i Roma podelili su bodove, dok je Lacio bio bolji od Sasuola

Objavljeno: 00:35h

Četiri utakmice 33. kola italijanske Serije A odigrane su u sredu uveče, a zabeleženo je nekoliko zanimljivih rezultata.

Fudbaleri Intera deklasirali su Veronu u gostima rezultatom 6:0 (3:0). Sve je počelo autogolom Gaiča u 31. minutu, a onda su usledila dva brza gola Intera. U dva minuta, u 36. i 37. minutu, mreže su tresli Čalhanoglu i Džeko. Što se tiče drugog poluvremena, tu su strelci bili Martinez u 55. i Džeko još jednom u 61. minutu. Tačku na meč i konačan rezultat postavio je Lautaro Martinez svojim drugim golom u 91. minutu susreta.

Monca i Roma podelili su bodove pošto su odigrali 1:1. Golove su postizali El Šaravi u 24. i Kaldirola u 38. minutu.

FK Roma, FK Monca

Roma je završila meč sa igračem manje, pošto je isključen Zeki Čelik u 95. minutu susreta. Lacio je kao domaćin pobedio Sasuolo rezultatom 2:0. Vodeći gol postigao je Filipe Anderson u 14. minutu, a tačku na meč stavio je u 92. minutu Toma Bašić.

Kremoneze je umalo šokirao Milan na San Siru. Vodili su sve do nadoknade, a onda je Milan izjednačio. Meč je na kraju završen rezultatom 1:1.

FK Milan, FK Kremoneze

Vodeći gol postigao je Okereke u 77. minutu, a Milan je brukanja spasao Mesija u 93. minutu susreta.