JUVENTUS SLAVI VLAHOVIĆA I KOSTIĆA: Srpski Torino zadao novi udarac Stankoviću!
Fudbaleri Juventusa, Foto: Emmanuele Mastrodonato / Zuma Press / Profimedia

serija a!

Uzbudljivo na terenima širom Italije

Objavljeno: 20:27h

Fudbaleri Juventusa pobedili su Leće sa 2:1 u utakmici 33. kola Serije A, a pobedonosti gol je postigao srpski reprezentativac Dušan Vlahović na asistenciju Filipa Kostića.

Poveo je Juventus golom Leandra Paredesa u 15. minutu, da bi izjednačenje Lećeu doneo Asan Sisej golom iz penala u 36. minutu.

Pobedu Juventusu doneo je srpski reprezentativac Dušan Vlahović golom u 41. minutu, a nakon asistencije još jednog srpskog internacionalca Filipa Kostića.

Juventus je drugi na tabeli sa 63 boda, 16 manje i utakmicom više od prvoplasiranog Napolija. Leće je na 16. mestu sa 31 poenom.

U narednom kolu, Juventus će gostovati Atalanti, dok će Leće dočekati Veronu.

Torino je u gostima pobedio Sampdoriju sa 2:0, golom Alesandra Bonđorna u 31. minutu, a nakon asistencije srpskog internacionalca Ivana Ilića i pogotkom Pjetra Pelegrija u petom minutu sudijske nadoknade vremena.

Torino je na 10. poziciji sa 45 poena, a Sampdorija je na poslednjem, 20. mestu sa 17 bodova.

U sledećem kolu, Torino će dočekati Moncu, dok će Sampdorija gostovati Udinezeu.

U ostalim mečevima, Salernitana i Fiorentina su u Salerni odigrali nerešeno 3:3, dok je Atalanta na svom terenu pobedila Speciju sa 3:2.