Đorđe Jovanović blistao u pobedi Partizana nad Radom!

rutina

Crno-beli su bez problema ostvarili pobedu u premijernom kolu lige B timova

Fudbaleri Partizana počeli su ligu B timova pobedom nad ekipom Rada od 2:0 u utakmici odigranoj u sportskom centru Teleoptik u Zemunu.

Time je ujedno i zaokruženo premijerno kolo u ovoj ligi koja se igra prvi put posle pet godina.

Crno-bele je u vođstvo doveo mladi napadač Đorđe Jovanović u 29. minutu, a pet minuta kasnije konačan rezultat postavio je iskusni Vladimir Đilas.

Ekipu Partizana vodili su pomoćnici Radoje Smiljanić i Andrija Delibašić, a letimičnim poglednom na sastav rezervista Partizana, za koje je startovao i Saša Ilić, stiče se utisak da bi i ovaj tim kroz Superligu imao odlične šanse da izbori plasman u Evropu.

Partizan je počeo utakmicu u sastavu: Stevanović, Radin, El Munir, Ćirković, Bošnjak, Ilić, Marjanović, Mihajlović, Đuričković, Đ. Jovanović, Đilas.

Rezerve: Lazović, Vlalukin, Cucin, Čermelj, S. Jovanović, St. Ilić, Petrov.

Radova startna postava izgledala je ovako: Filipović, Dimitrijević, Ćulum, Bačanin, Ljubinković, Denić, Guzina, Petković, Mladenović, Milošev, Šipčić.

Rezerve: Petrović, Ilić, Mihajlović, Roganović, Ateljević, Levićanin, Jović.