VOJVODINA PONOVO PREBACILA PRITISAK NA PARTIZAN! Novosađani upisali 20. meč zaredom bez poraza (VIDEO)
Radost fudbalera Vojvodine, Foto: Starsport©

PLEJ-OF SUPERLIGE SRBIJE, 3. KOLO

U drugoj utakmici dana, kragujevački Radnički savladao je Novi Pazar u gostima sa 1:0 golom Luke Zorića u 68. minutu

Objavljeno: 14:07h

Fudbaleri Vojvodine pobedili su Voždovac sa 2:0 u trećem kolu plej-ofa Superlige Srbije i tako upisali 20. meč zaredom bez poraza!

Pobedu su doneli Nikola Čumić u 29. minutu i Iv Baraje u 80. minutu i tako su prebacili pritisak na Partizan koji 1. maja od 19 časova gostuje TSC-u.

Novosađani sada imaju tri boda više od crno-belih, a izabranicimaIgora Duljaja biće pakleno teško jer se Bačkotopolčani bore za drugo mesto.

Tačnije za kvalifikacije za grupnu fazu Lige šampiona, a četiri meča su do kraja prvenstva, a Voša ima do kraja igra i sa Partizanom i sa TSC-om.

U drugom meču dana, kragujevački Radnički savladao je Novi Pazar u gostima sa 1:0 golom Luke Zorića u 68. minutu.

Samo šest minuta ranije drugi žuti, odnosno crveni karton dobio je Danko Kiković, fudbaler gostiju.