OČAJNI PARTIZAN SE OPROSTIO OD LIGE ŠAMPIONA: Stevanovićev kiks dovoljan za novi poraz sramnih crno-belih!
Nemanja Stevanović prima neverovatan gol, Foto: Starsport©

RASPAD SISTEMA

Objavljeno: 20:37h

Fudbaleri Partizana doživeli su novi poraz od Čukaričkog na Banovom Brdu, a u 1. kolu plej-ofa Superlige Srbije domaćin je slavio rezultatom 1:0.

Crno-beli su se ovim porazom maltene oprostili od drugog mesta, pošto imaju osam bodova manje od večerašnjeg rivala.

Parni valjak u narednom kolu igra protiv Crvene zvezde i poraz u tom duelu mogao bi da znači i oproštaj od osvajanja trećeg mesta i plasmana u kvalifikacije za Ligu Evrope.

Prvo poluvreme proteklo je maltene bez dešavanja i prilika, a jedino je u 6. minutu VAR preinačio odluku sudije Stanka Ostraćanina, koji je neporavdano pokazao penal za domaćina.

Marko Docić
Marko Docićfoto: Starsport

Jedino vredno pomena dogodilo se u 42. minutu, koji je bio i ključan trenutak ove utakmice.

Marko Docić je sa skoro 40 metara izveo slobodan udarac i savladao očajnog Nemanju Stevanovića.

Partizan je dva minuta kasnije imao prvu pravu šansu, ali Fuseni Dijabate nije dobro šutirao.

Crno-beli su na startu drugog dela imali priliku preko Danila Pantića, a onda je usledila totalna nemoć gostiju.

Izabranici Igora Duljaja nisu mogli da dođu do šanse sve do 87. minuta kada je Marko Živković fantastično centrirao, a Rikardo Gomeš glavom pogodio stativu.

Na kraju pobeda Čukaričkog i produbljivanje krize u Partizanu.