JOVETIĆ = DOKTOR! Odlazak u Sevilju je najbolji potez njegove karijere! Nova umetnost bivšeg Partizanovca! (VIDEO)

Primera, 27. kolo!

Ono što Crnogorac radi u Andaluziji je najbolji fudbal njegove karijere! Bolji čak i nego u Fiorentini...
Objavljeno: 19:26h

Fudbaleri Sevilje igrali su danas na svom stadionu nerešeno 1:1 sa Leganjesom u 27. kolu Primere.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Sevilja je drugi put zaredom igrala nerešeno i zaostaje dva boda uz dve utakmice manje za Realom, odnosno tri uz jednu manje od vodeće Barselone. Leganjes je 16. na tabeli španskog prvenstva sa 25 bodova.

ŠOK U LAKTAŠIMA! Zvezda odlučuje da li će ići na Partizan u polufinalu! (VIDEO)

Gosti su vodili od trećeg minuta golom Gabrijela Piresa, a izjednačio je Stevan Jovetić u 43. minutu, posle divne minijature u kaznenom prostoru.