REMI FIORENTINE I ATALANTE! Gosti vodili, domaćin do boda sa penala, stativa sprečila preokret (FOTO)
Detalj sa utakmice Fiorentine i Atalante, Foto: EPA/CLAUDIO GIOVANNINI

SERIJA A, 30. KOLO

Objavljeno: 00:21h

Fudbaleri Fiorentine remizirali su 1:1 sa Atalantom u 30. kolu Serije A na svom "Artemio Frankiju" u Firenci.

"Ljubičasti" su tako upisali 14. utakmicu zaredom bez poraza u svim takmičenjima, ali nije sve krenulo tako dobro po tim Vinćenca Italijana.

Detalj sa utakmice Fiorentine i Atalante
Detalj sa utakmice Fiorentine i Atalantefoto: EPA/CLAUDIO GIOVANNINI

Joakim Mele je u 37. minutu doneo prednost gostima iz Bergama, a izjednačenje je usledilo preko Artura Kabrala iz penala u 56. minutu.

Mogla je "viola" i do sva tri boda pošto je u dva navrata bila blizu da Marko Sportijelo vadi ponovo loptu iz mreže, a prvi put u 73. minutu.

Kristijano Biragi je pogodio stativu iz slobodnog udarca, dok je u trećem minutu nadoknade Rikardo Sotil gađao glavom sa druge stative, ali...

Isprečio se već pomenuti čuvar mreže "Boginje Provincije" i odličnom reakcijom sprečio već viđeni pogodak.

Nikola Milenković je sa kapitenskom trakom kod domaćina odigrao ceo meč, Aleksa Terzić igrao je do 72. minuta, a Luka Jović je ostao na klupi čitav duel.

02:14

SKANDALOZNO PONAŠANJE GOLMANA ARGENTINE! Bivši fudbaler Partizana: Zbog neprimerenog ponašanja SVE ZASLUGE MU PADAJU U VODU!