SVETSKI REKORD: Tri crvena za 30 sekundi i svi igračima istog tima! (VIDEO)

nema mu se šta zameriti

I mora se priznati da je sve bilo opravdano

Svakakve scene smo videli na fudbalskim terenima širom sveta, ali se ne sećamo kada se dogodilo da u roku od manje od minuta jednom timu budu dodeljena tri crvena kartona.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Upravo to se dogodilo na utakmici meksičkog kupa između Toluke i Morelije u šesnaestini finala pri rezultatu 2:2 na samo pet minuta pre kraja utakmice.

Arbitar je na ovom meču prvo Hesusu Mendezu drugi žuti karton zbog oštrijeg starta, a onda su se uključili ostali igrači Toluke u raspravu, pa je golmavu Talaveri dat takođe drugi žuti zbog protesta.

I onda na sve to Enrike Triveiro za nekoliko sekundi dobija žuti, pa crveni. Prva opomena je bila zbog ironičnog aplauza na isključenje golmana, a druga zbog guranja sudije.

Na kraju njihov tim je poražen posle penala 3:0 i ispao je iz daljeg takmičenja.

BONUS VIDEO: Zastava Partizana okrenuta naopako na 153. Večitom derbiju!