STANKOVIĆU IGRAČI SAMPDORIJE OPET 'SKRATILI ŽIVOT': Vodili 2 puta pa primili gol u 95' od fenjeraša, nema im spasa!
Ma pobedite nekoga: Dejan Stanković i Manolo Gabjadini, Foto: EPA/Stringer

serija a, 29. kolo

Sada je Sampdorija na dnu tabele sa samo 15 bodova

Fudbaleri Sampdorije su zabeležili novi tesan i bolan poraz u 29. kolu italijanske Serije A pošto su sa 2:3 poraženi na svom terenu od Kremonezea.

Tim Dejana Stankovića doživeo jetako novi težak udarac, dva puta je ispuštao prednost, a na kraju je u nadoknadi vremena izgubio – od fenjeraša.

Đenovljani su sada opet na dnu tabele sa 15 bodova, imaju jedan manje od Kremonezea, a čak 11 od Specije, koja je prva iznad crte.

Domaći su vodili od 15. minuta preko Lerisa, da bi Giljone u 35. vratio rezultata na početak.

Samp je u 66. preko Lamersa ponovo povela, asistent je i ovoga puta bio Augelo, ali je Lokošvili u 85. obradovao goste.

I kada je delovalo da će timovi podeliti bodove, Sernikola je u petom minutu nadoknade savladao Ravalju i doneo tri boda Kremonezeu.

U istom terminu, Bolonja je kao gost pobedila Atalantu u Bergamu rezultatom 2:0 i otežala im borbu za LŠ.

Golove vredne tri boda za Bolonju postigli su Sansone u 49, odnosno Orsolini u 86. minutu.