BIVŠI IGRAČI SRUŠILI OBESHRABRENI PARTIZAN! Više nije novost, Vojvodina slavila na "Karađorđu"
Vojvodina - Partizan, Foto: Starsport©

28. kolo superlige

Crno-beli stigli do utešnog pogotka u finišu

Objavljeno: 22:24h

Fudbaleri Partizana su nastavili sa očajnim rezultatima, pošto su poraženi od ekipe Vojvodine sa 2:1 u Novom Sadu, u okviru 28. kola Superlige Srbije.

Golove za domaće su postigli nekadašnji igrači Partizana Malbašić i Nikolić, dok je utešni pogodak za tim Igora Duljaja postigao Pantić.

Fudbaleri Vojvodine su nastavili sa dobrim partijama ovog proleća i zasluženo slavili.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, ali je činjenica da su domaći prikazali više od gostiju.

Bolju igru su uspeli da krunišu i 53. minutu kada je Nikola Čumić centrirao, a Filip Malbašić glavom pogodio mrežu Nemanje Stevanovića.

FK Partizan, FK Vojvodina, Superliga Srbije

Crno-beli su tek polovinom drugog poluvremena stigli do konkretnih šansi, u 79. minutu Samed Baždar je umalo zatresao mrežu, ali kazna za propuštene prilike je ubrzo stigla.

Nekadašnji igrač Partizana Nemanja Nikolić se upisao u listu strelaca posle dodavanja Veljka Nikolića i savladao Stevanovića.

Danilo Pantić je postigao utešni pogodak, Partizanu je doneo 2:1 prelepim golom iz slobodnjaka u 90. minutu, ali nije bilo vremena za nešto više.

Partizan je na trećem mestu na tabeli sa 54 boda, jednim manje i utakmicom manje od drugoplasiranog TSC-a. Vojvodina je na petoj poziciji sa 50 poena.

U narednom kolu Partizan će dočekati Voždovac, dok će Vojvodina gostovati TSC-u.