TEŽAK PORAZ SRBIJE! Evropsko prvenstvo neizvesno!
Omladinska reprezentacija Srbije, Foto: FSS

nije dobro!

Sve je bilo jasno već u prvom poluvremenu

Objavljeno: 14:11h

Omladinska reprezentacija Srbije (U19) poražena je na svom terenu od Izraela rezultatom 3:1, u meču drugog kola druge faze kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Tai Abed je doneo gostima prednost u 24. minutu, u 33. je isti igrač duplirao iz penala, a između njegovih golova Jovan Miladinović je dobio crveni karton.

Pobedu Izraelu potvrdio je Ahmad Ibrahim u 69. minutu, da bi konačan rezultat postavio Vukašin Đurđević, koji je postigao počasni gol za naš tim.

Izrael je prvi na tabeli sa četiri boda, Srbija je druga sa tri, Poljska ima jedan, dok je Letonija, pred međusobni okršaj, bez poena.

Srbija već u utorak gostuje Poljskoj.

Srbija: J. Miladinović, Simić (60. Đuđević), Kovačević (73. Miličić), Leković, Radojević, Mijatović, Stjepanović, Milosavić (46. J.Milošević), Jevremović (33. Stevanović), Lazetić, Spasojević (60. Petković). Selektor Jovan Damjanović

Izrael: Melika, Ben Haroš, Israelov, Kulikov, Feingold (73. Dezend), Benjamin, Navi, Kalali (46. Šibli), Abed (73. Jona), Lugasi (85. Alkokin), Ibrahim (85. Kaj Laiš).