Vengere, dokle više? Arsenal doživeo novo poniženje! Odgovoran je moćni Liverpul! (VIDEO)

premijer liga 27. kolo

Liverpul je bio ofanzivniji i stvarao je više šansi, a ovo mu je bila tek druga prvenstvena pobeda u ovoj godini
Objavljeno: 22:21h

Fudbaleri Liverpula pobedili su danas na svom terenu Arsenal sa 3:1, u 27. kolu Premijer lige i tako izbili na treće mesto tabele. Liverpul je bio ofanzivniji i stvarao je više šansi, a ovo mu je bila tek druga prvenstvena pobeda u ovoj godini, odnosno u osam mečeva u Premijer ligi.

Votford video Tadićevu magiju za poluvreme: Fenomenalan gol, a onda asistencija! (VIDEO)

"Crveni" su poveli već u devetom minutu preko Roberta Firmina, da bi Sadio Mane u 40. povisio na 2:0. Dani Velbek je smanjio prednost Liverpula u 57. minutu, da bi Džordžinio Vejnaldum u trećem minutu nadoknade vremena postavio konačnih 3:1.

Šta je još trebalo Junajtedu sa pobedi kad nije iskoristio ni igrača više celo poluvreme, ni penal! (VIDEO)

Liverpul će prenoćiti na trećem mestu, pošto ima 52 boda, koliko ima i Mančester siti, koji sutra igra protiv Sanderlenda u gostima. Prvi je Čelsi sa 63 boda, a drugi Totenhem sa 53, ali oba ta tima imaju po meč manje.

Premijer liga 27. kolo:

Subota:

Mančester junajted - Bormmut 1:1 (1:1) (Roho 23 - King 40 pen)

Lester - Hal 3:1 (1:1) (Fuhs 27, Marez 60, Hadlston 90+1 ag - Klukas 14)

Stouk - Midlzbro 2:0 (2:0) (Arnautović 29, 42)

Svonsi - Barnli 3:2 (1:1) (Ljorente 12, Olson 69, Ljorente 90+2 - Grej 20 penal, 61)

Votford - Sautempton 3:4 (1:2) (Dini 4, Okaka 79, Dukure 90+3 - Tadić 28, Redmond 45+2, 86, Gabijadini 83)

VBA - Kristal Palas 0:2 (0:0) (Zaha 55, Taunzend 84)

Liverpul - Arsenal 3:1 (2:0) (Firmino 9, Mane 40, Vajnaldum 90+1 - Velbek 57)