RASPAD SISTEMA U HUMSKOJ: Partizan tri puta pogodio stativu, a ubedljivo gubi od Radnika! (VIDEO)
Andrija Radulović postiže gol, Foto: Starsport

KAZNA

Crno-beli su veoma dobro otvorili ovaj meč, u prvih 15 minuta imali su veliki broj prilika, a poništen je i gol Rikarda Gomeša

Objavljeno: 16:57h

Fudbaleri Partizana i Radnika od 16 časova igraju meč 27. kola Superlige Srbije.

Crno-beli su veoma dobro otvorili ovaj meč, u prvih 15 minuta imali su velik broj prilika, a poništen je i gol Rikarda Gomeša.

Ipak, usledila je surova kazna, Radnik je otvorio sjajnu kontru, a gol je postigao Andrija Radulović, pozajmljeni fudbaler Crvene zvezde. Igrao se 13. minut.

Fudbaleri Radnika
Fudbaleri Radnikafoto: Starsport

Imao je Radulović i nekoliko minuta ranije dobru šansu, ali mu je u situaciji jedan na jedan udarac odbranio Aleksandar Popović.

Partizan je i posle primljenog gola imao ogroman broj šansi, čak tri puta je pogađao stativu, a pored toga imao je još nekoliko stopostotnih šansi.

I kao i na početku meča, stigla je nova kazna pred kraj prvog poluvremena. Posle kornera Ranko Jokić je šutirao glavom, a Popović loše interevenisao, pa su gosti poveli sa 2:0.

Videćemo da li će Parni valjak u drugom poluvremenu moći do preokreta.