LAGANI PROLAZAK DALJE: Milenković postigao gol u ubedljivoj pobedi Fiorentine! (FOTO)

italijanski tim neumoljiv

Luka Jović nije ulazio u igru

Objavljeno: 01:32h

Fudbaleri Fiorentine pobedili su još jedanput Sivaspor, ovoga puta na strani (4:1) i plasirali se u četvrtfinale Lige konferencija.

Viola je i prošle sedmice na svom terenu slavila sa 1:0, dok je na ovom susretu u Turskoj jedan od strelaca bio i Nikola Milenković.

Srpski defanzivac je u 62. minutu, posle kornera Mandragore, bio najviši u skoku i glavom lepo pogodio mrežu.

Sivaspor je vodio od 35. minuta, zahvaljujući golu Jesiljurta, da bi do pauze, u 44. Kabral izjednačio.

Nakon gola Milenkovića za preokret, Fiorentina je u 78. minutu postigla još jedan. Tačnije, Goutas je dao autogol.

Luka Jović nije ulazio u igru, ali Kastrovili jeste i upravo je on postavio konačnih 4:1 u 89. minutu.

U istom terminu Leh je kao gost pobedio Đurgarden rezultatom 3:0, nakon trijumfa u Poznanju od 2:0.

Ovoga puta strelci su bili Marčvinski u 77, odnosno Kvekveskiri u prvom, a Skoras u drugom minutu sudijske nadoknade.