HET-TRIK NIKOLE KRSTOVIĆA! Bivši napadač Zvezde vodi Dunajsku Stredu do titule (FOTO)
Nikola Krstović, Foto: Gavin Maxwell / Alamy / Alamy / Profimedia

DOMINIRA U SLOVAČKOJ!

"Žuti" na krilima reprezentativca Crne Gore imaju četiri boda više od Slovana iz Bratislave na prvom mestu

Nekadašnji napadač Crvene zvezde Nikola Krstović obeležio je 23. kolo u šampionatu Slovačke.

Reprezentativac Crne Gore upisao je het-trik u pobedi Dunajske Strede na gostovanju Banatskoj Bistrici od 3:2.

Mladi 22-godišnji špic prvo je pogodio u četvrtom minutu, a potom bio precizan u 31.u 35. minutu i tada je bilo 3:0.

Momak rođen u Golubovcima ove sezone je u svim takmičenjima odigrao 28 utakmica i postigao 23 gola, od toga 15 u prvenstvu uz četiri asistencije.