Metalac i dalje sanja plej-of! Radnik se nije dobro proveo u Milanovcu!

superliga 22. kolo

Fudbaleri Metalca ostvarili su bitnu pobedu!

Klub iz Gornjeg Milanovca je u okviru zaostalog meča 22. kola Superlige Srbije pobedio Radnik iz Surdulice rezultatom 3:1.

Svi golovi pali su u drugom poluvremenu, pošto je zanimljivih 45 minuta najavio pogodak Miloša Mijića u 55. da bi gosti sa juga izjednačili u 63. preko Miloša Stankovića. Međutim, to je bilo sve od Radnika.

U 72. minutu 18-godišnji Nikola Čumić je još jednom doneo prednost Metalcu postigavši svoj prvi gol na superligaškoj sceni, da bi priču oko pobednika zatvorio iskusni Ivica Jovanović pogotkom u 81.

Metalac je tako pretekao Čukarički na 10. mestu na tabeli i sada ima šest bodova manje od Javora i mesta u plej-ofu. Radnik je posle samo jednog osvojenog boda u protekla četiri kola ostao na koti 21, samo tri stepenika iznad Borca i Bačke.

BONUS VIDEO - BOMBA IZ SRBIJE: Naša rukometašica je najvrelija riba Evrope!