Proradila srpsko-grčka veza, Andrija Živković polako postaje miljenik navijača Benfike! (VIDEO)

igra sve bolje

Revanš je na programu u Lisabonu 5. aprila, a drugi polufinalni par čine Gimaraeš i Šaveš, koji će svoj prvi polufinalni meč odigrati u sredu

Odigrana je prva utakmica polufinala Kupa Portugala, a Benfika je kao gost savladala ekipu Eštorila rezultatom 2:1.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja! Velike zasluge za vodeći gol Benfike idu na adresu Andrije Živkovića, koji je u 36. minutu odlično centrirao sa leve strane terena, a na pravom mestu našao se Mitroglu, koji je iz peterca prosledio loptu u mrežu - 0:1.

Samo pet minuta potrajalo je vođstvo Benfike, pošto su domaći iznudili jedanaesterac, a Kleber je sa bele tačke pogodio za izjednačenje na 1:1.