Dva crvena pa šok u 93! Bolan udarac za Sosijedad u borbi za plasman u LŠ! (VIDEO)

primera, 25. kolo

Objavljeno: 22:08h

Fudbaleri Real Sosijedada i Eibara igrali su nerešeno 2:2, u prvoj utakmici vanrednog 25. kola Primere.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Utakmica u San Sebastijanu bila je uzbudljiva, a arbitar Undijano Maljenko isključio je po jednog igrača iz obe ekipe.

Prvo je Huanmi doveo domaćina u vođstvo u 14. minutu, a u 26. je izjednačio Gonsalo Eskalante.

Eibar je ostao sa igračem manje u prvom minutu drugog poluvremena, posle drugog žutog kartona Floriana Leženea, a potom je Maljenko isključio Huanmija u 59. Sosijedad je do nove prednosti došao iz penala u 67. minutu, a strelac je bio Karlos Vela.

Novo izjednačenje i bod gostima doneo je Pedro Leon, u trećem minutu sudijske nadoknade vremena.

Sosijedad je propustio priliku da prestigne Atletiko Madrid na četvrtom mestu na tabeli. Taj klub sada ima 45 bodova.

Eibar je ostao sedmi sa 38, a priliku da ga prestigne imaće Atletik Bilbao.