FIORENTINI SRPSKI DERBI U VERONI! Biragi stavio pečat golom sa POLA TERENA (VIDEO/FOTO)
Kristijano Biragi slavi pogodak sa saigračima, Foto: EPA/EMANUELE PENNACCHIO

SERIJA A, 24. KOLO

Kod "viole" Aleksa Terzić bio starter i povredio se, Luka Jović ušao sa klupe, dok je Nikola Milenković ostao na klupi. Darko Lazović ceo meč kod domaćina

U srpskom derbiju, fudbaleri Fiorentine pobedili su Veronu sa ubedljivih 3:0 u 24. kolu Serije A u gradu Romea i Julije.

"Ljubičasti" su pitanje pobednika rešili u prvom poluvremenu golovima Antonina Baraka u 12. i Artura Kabrala u 38. minutu.

Detalj sa utakmice Verona i Fiorentine
Detalj sa utakmice Verona i Fiorentinefoto: EPA/EMANUELE PENNACCHIO

Ipak, najlepši detalj na utakmici videli smo u 89. minutu kada je Kristijano Biragi, kapiten "viole" pogodio sa centra terena!

On je zamenio Aleksu Terzića zbog povrede u 74. minutu,a Luka Jović ušao je u 65. minutu, dok je Nikola Milenković meč presedeo na klupi.

Kod domaćina, Darko Lazović odigrao je čitav susret, a u 81. minutu preuzeo je kapitensku traku posle izlaska kapitena Davidea Faraonija.