BAJERN NE DA TITULU! Union Berlin progutan u Minhenu, šampion poravnat sa Dortmundom (FOTO)
Radost fudbalera Bajerna, Foto: EPA/ANNA SZILAGYI

BUNDESLIGA, 22. KOLO

Dve asistencije Tomasa Milera, svi golovi pali u prvom poluvremenu

Pred utakmicu Bajerna i Union Berlina u Minhenu mnogi su očekivali iznenađenje i poraz ili kiks šampiona Nemačke u 22. kolu Bundeslige.

Borusija Dortmund u subotu je slavila, ali su se Bavarci pokazali zašto su desetostruki uzastopni prvaci i pobedili 3:0 i izjednačili se sa "milionerima".

Detalj sa utakmice Bajerna i Union Berlina u Minhenu
Detalj sa utakmice Bajerna i Union Berlina u Minhenufoto: EPA/ANNA SZILAGYI

Sve je bilo rešeno u prvom poluvremenu kada je prvo pogodio Erik Maksim Čupo-Motan u 31. minutu na asistenciju Kingslija Komana.

Francuz je posle asistencije došao do gola u 40. minutu na asistenciju Tomasa Milera, a isti igrač je bio asistent Džamalu Musijali u nadoknadi.