DRAMA! Mihin Torino se vratio iz ambisa i najverovatnije smenio Fiorentininog trenera! (VIDEO)

Serija A, 26. kolo!

Tokom vikenda je najavljeno da je Paulo Souza dobio ultimatum... Ukoliko ne pobedi Torino - čistka

Fudbaleri Fiorentine remizirali su na svom stadionu sa ekipom Torina rezultatom 2:2 (2:0) u 26. kolu Serije A.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Heroj Torina bio je napadač Andrea Beloti, iako je promašio penal, postigao je dva pogotka i sada je prvi strelac lige sa 19 pogodaka.

Fiorentina je pitanje pobednika mogla da reši još u prvom poluvremenu, pošto su pogotke postigli Saponara u osmom i Kalinić u 38. minutu i tim rezultatom otišlo se na odmor.

POTVRĐENO NEPISANO PRAVILO! Lester smenio Ranijerija i odmah pobedio - i to Liverpul! (VIDEO)

Ipak, u drugom poluvremenu, Torino je zaigrao mnogo bolje i u potpunosti se vratio u meč.

Tokom vikenda je najavljeno da je Paulo Souza dobio ultimatum... Ukoliko ne pobedi Torino - čistka. A sve to dogodilo se jer su navijači i uprava bili veoma nezadovoljni porazom i ispadanjem od Borusije Menhengladbah!

BONUS VIDEO: Vladimir Micov i Dejan Radonjić posle meča!