POTVRĐENO NEPISANO PRAVILO! Lester smenio Ranijerija i odmah pobedio - i to Liverpul! (VIDEO)

Premijer liga, 26. kolo!

Šok terapija im je uspela... Kao što to obično i biva, ali videćemo šta će biti od narednog kola
Objavljeno: 23:06h

Fudbaleri Lestera pobedili su Liverpul rezultatom 3:1 u prvoj utakmici od odlaska menadžera Klaudija Ranijerija.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Lester je u ovom meču konačno podsetio na ekipu od prošle sezone, igrajući sjajne brze napade, kojima je i došao do titule. Ranijeri, koji je postao heroj Lisica, dobio je otkaz pre nekoliko dana zbog očajnih rezultata.

Egzekucijom zicera Džejmija Vardija u 28. minutu, kao i njegovim golom glavom u 60, uz "bombu" Denija Drinkvotera u 39, "lisice" su ostavile tim Jirgena Klopa na samo bod prednosti u odnosu na Mančester junajted.

Tačnije - na samo bod iznad crte koja deli timove koji idu u Evropu od onih koji će od leta igrati samo Premijer ligu.

Utešni gol Filipea Kutinja u 68. minutu nije bio dovoljan da "zakuva" situaciju.

Premijer liga, 26. kolo:

ponedeljak: Lester siti – Liverpul 3:1 (2:0) (Vardi 28, 60, Drinkvoter 39 – Kutinjo 68)

nedelja: Totenhem – Stouk 4:0 (4:0) (Kejn 14, 32, 37, 45+1)

subota: Votford – Vest Hem 1:1 (Dini 3p – Aju 73) Čelsi – Svonsi 3:1 (1:1) (Fabregas 19, Perdo 72, Kosta 84 – Ljorente 45+2) Kristal Palas – Midlsbro 1:0 (1:0) (Van Anholt 34) Everton – Sanderlend 2:0 (1:0) (Geje 40, Lukaku 80) Hal – Barnli 1:1 (0:0) (Hadlston 72p – Kin 76) Vest Bromvič – Bornmut 2:1 (2:1) (Doson 10, Mekoli 22 – King 5p)

odloženo zbog finala Liga kupa: Sautempton – Arsenal M. Siti – M. Junajted

BONUS VIDEO: Vladimir Micov i Dejan Radonjić posle meča!