FULAM OSVOJIO IZVUKAO BOD BEZ MITROVIĆA! Silva napravio ključnu promenu, Lukić igrao celo poluvreme
Fulam Vulverhempton, Foto: Mark Greenwood/IPS / Shutterstock Editorial / Profimedia

24. kolo premijer lige!

Fulam na 6. poziciji Premijer lige

Objavljeno: 23:09h

Fudbaleri Fulama i Vulverhemptona remizirali su rezultatom 1:1 u 24. kolu Premijer lige.

Srpski fudbaler Aleksandar Mitrović je propustio ovaj meč zbog povrede, a na njegovom mestu se našao Karlos Vinisijus.

Vulvsi su bolje otvorili utakmicu i zasluženo poveli. Pablo Sarabija je iskoristio asistenciju Raula Himeneza i pogodio sam ugao za 0:1.

Fulam je do odlaska na odmor najbliži golu bio iz slobodnjaka koji je izveo Andreas Pereira, ali je Žoze Sa odlično intervenisao.

Solomon je u 63. minutu doneo 1:1 domaćima, a ušao je na poluvremenu, što se ispostavilo kao dobra odluka Marka Silve.

Osim Solomona, na poluvremenu je ušao i naš Saša Lukić.

Fulam je šesti sa 39 bodova, dok su Vulvsi sada sa 24 na 15. poziciji i nastavljaju svoju borbu za opstanak.