ČUMIĆ IZJEDNAČIO, PA PROMAŠIO PENAL! Vojvodina bez preokreta protiv Radnika
Fudbaleri Vojvodine, Foto: Starsport

23. kolo superlige

Čumić od junaka do tragičara

Objavljeno: 18:28h

Fudbaleri Vojvodine i Radnika odigrali su 1:1 u prvoj utakmici 23. kola Superlige Srbije.

Gosti sa juga Srbije su poveli već u trećem minutu kad je Zoran Danoski savladao golmana Vojvodine Carevića.

Nismo puno čekali na izjednačenje.

Igra se 19. minut kada je Čumić poravnao rezultat na semaforu stadiona "Karađorđe" u Novom Sadu.

Nikola Čumić

Vojvodina je mogla i do pobede, ali je u 90. minutu, ali Čumić nije uspeo da iskoristi penal, tačnije njegov udarac sa 11 metara je uspeo da odbrani Ranđelović.

Ekipa iz Novog Sada je tako stigla do svog 39. boda, dok je Radnik osvojio 13. bod, ali se i dalje nalazi na poslednjem mestu tabele.

U sledećem kolu belo-crveni će igrati protiv Radničkog iz Niša na strani, a Surduličani će na svom terenu dočekati Voždovac.